Glamping stany – ideální volba pro rozšíření vašich ubytovacích kapacit nebo pro revitalizaci starších ubytovacích zařízení

Tato stavba glamping stanů je z konce roku 2017 středisko s názvem „Ranczo Panderossa“ investovalo do glampingového modulu o průměru 8 metrů s podlahovou plochou 50 m²  podlahové plochy. Glamping stan je umístěný na dřevěné podstavě a dokonale zapadl do neuvěřitelné divoké přírody kolem tohoto  letoviska.

Glamping postele
 

Glamping je luxusní stanování v prostorném, klimatizovaném pokoj. V případě letoviska Panderossa jde o obytný stanový byt s vlastní kuchyní a koupelnou.

Návštěvník, který se v prostřednictvím glampingu přiblížit přírodě, má v luxusním stanu vše, co by od dovolené mohl očekávat – rozdíl oproti hotelu je v tom, že je obklopen divokou přírodou, kdykoli se může cítit jako součást přírody, pak se vrátí do stanu a užívá si veškerého vybavení XXI. století. 

V červnu 2018 se zde postavil první stan. Jedná se o typ 50 m² prostorný stan s krbem, výhledem na jezero a pole, přes průhledný přední kryt , glamping nabízí  možnost relaxace ve vířivce pod jasnou oblohou, glamping stan je umístěný na dřevěné plošině.

 

Velký zájem o pronájem glamping stanů

Začátkem léta spustila tato firma Facebookovou kampaň,  která představoval nabídku rezervace pobytu v luxusním stanu . Výsledkem bylo, že po 8 dnech kampaně měli rezervovány všechny víkendy letní sezóny. Příspěvek na  Facebooku zasáhl více než 60 000 lidí po celé zemi.

„Glamping“ neboli luxusní kempování je po celém světě stále populárnější. 

Glamping stany pro ubytování
 

Naše glampingy jsou šité na míru pro tento typ podnikání – jsme schopni vyrábět, dodávat a montovat  stany různých velikostí, které si pak můžete luxusně  zařídit podle svého přání. Glampingové stany s příslušenstvím Polidomes nabízejí zajímavou možnost rozmanitosti pro rozvoj vašeho ubytovacího střediska. Glamping stany jsou perfektní volbou pro revitalizaci zastaralých kempů  nebo využití prostoru u Vašeho ubytovacího zařízení. Pokud přemýšlíte nad vlastním glampingem, Kontaktujte nás ještě dnes!

 

Kontakt

Ing. Barbora Hlávková

Tel: 773 750 076

Email: bara.hlavkova@gmail.com

Chcete zaslat více materiálů a ceník?
Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo rovnou zavolejte