Co byste měli vědět o našem dodavateli glamping stanů?

Do našeho portfolia jsme zařadili Poslkého výrobce stanů Fdomy. Rádi bychom Vám tyto glamping stany představili. 

Glamping stany 

Poprodejní podpora  – dokončením nákupu F domů váš kontakt s naším prodejním týmem nekončí! Poskytujeme poprodejní podporu, což znamená, že v případě jakýchkoli problémů se na nás můžete obrátit.

Celoroční využití, za každého počasí,   – Glamping je 100% vodotěsná geodetická struktura. Je izolován, vytápěn a vybaven větráním solární energií a pasivní cirkulací vzduchu. Toto řešení je vhodné jak pro horké tak i studené podnebí. 

Kotvení glamping stanu  -Vysoce kvalitní ocelové kolíky zajišťují bezpečné kotvení k zemi. Díky tomuto druhu kotvení může glamping bezpečně odolat silnému větru a dalším extrémním povětrnostním podmínkám. Pokud chcete postavit glamping na zvýšeném podkladu, dodáme Vám rozšířený balíček pro ukotvení stanu. Kotvení přizpůsobujeme potřebám klientů bez ohledu na to, zda se rozhodnou pro dřevěnou podstavu nebo betonovou desku.

Koupelnový modul  – Koupelna, která splňí všechny vaše potřeby. Prostorná sprcha, stylové umyvadlo a toaleta. Vše doplněno velkým zrcadlem a chytře uspořádanými skříněmi. Koupelnový prémiový modul je dokonalým řešením pro všechny, kteří chtějí mít Glamping luxusní a pohodlný pro svoje hosty. 

Glamping stany v přírodě

Modul ložnice  – Luxusní a funkční prostor, který je dokonalou kombinací, která potěší každého. Pohodlná postel, jemné osvětlení a další úložný prostor. S naším prémiovým modulem Bedroom se každý bude cítit jako doma.

Odolnost  – naše kopule jsou vyrobeny z nejkvalitnějších a certifikovaných materiálů. Pečlivý výrobní proces zaručují životnost glamping stanů na několik let. 

Glamping stany resort

Podstava a podlaha  – Poskytneme Vám plánek pro stavbu dřevěné podstavy. Doporučujeme ke stanu objednat i zemní kryt z PVC membrány. Ten zabrání vniknutí vlhkosti a hmyzu. 

Snadné sestavení  – Glampingové stany jsou navrženy tak, aby si každý mohl stavět a instalovat konstrukce co nejsnadněji. V dodávce budete mít potřebné nástroje, podrobný návod Postavit strukturu glampingu trvá jen několik hodin. 

Glamping stany interiér

Ruční  výroba v Evropě – Jako jedni z mála se můžeme pyšnit skutečností, že všechny glamping stany jsou vyráběny u Fdomů v Evropě. 

 

 

Kontakt

Ing. Barbora Hlávková

Tel: 773 750 076

Email: bara.hlavkova@gmail.com

Chcete zaslat více materiálů a ceník?
Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo rovnou zavolejte