Glampingové stany pro Ubytování

Luxusní kempy – glamping stany

Hledáte glampingové stany pro ubytování?
Chcete zahájit podnikání s ubytováním v glamping stanech?

Glamping stany jsou stany se speciální geodetickou konstrukcí – vhodné pro celoroční použití. Luxusní stany jsou elegantní, extrémně odolné a snadno se montují. Tyto koupule lze umístit na stavební pozemky, pozemky pro rekreaci, zahrady nebo na pozemky k již postaveným budovám na ohlášku. Vyvinuli jsme širokou škálu luxusních venkovních glampingových kopulí s četnými vymoženostmi, abychom Vašim hostům poskytli jedinečný zážitek z glampingu. Nabízíme širokou škálu řešení, která lze přizpůsobit vašim individuálním požadavkům.

Vybavení glamping stany

Jak na realizaci glamping domu?

Glamping kopule lze postavit rychle téměř kdekoliv. I malý neprofesionální tým může za 1 den postavit jeden stan. Každá geodetická kopule je podepřena nejméně 12 nastavitelnými ocelovými podpěrnými „nohami“, které lze ukotvit na dřevěnou nebo betonovou podlahu. Tradiční betonové základy nejsou nutné. Poskytneme  vám k objednávce kompletní návod k sestavení a veškerou potřebnou podporu. Je možnost ke stavbě také poslat supervizora, který stavbu glampingu pohlídá. Naše firma neposkytuje stavbu glampingů ale můžeme Vám vhodnou firmu najít. Pro představu nejmenší glamping stan G 20 má orientační dobu pro sestavení stanu v 5ti lidech 5h. Tvorba dřevěné podstavy trvá přibližně 8h. Pro demontáž glamping stanu je uveden kratší čas a to 3h v 5ti lidech. 

glampingové stany v přírodě

Celoroční obytný prostor

Zábavu individuálního samostatného okouzlujícího kempování si můžete užít v každém ročním období. I vaše ubytování můžete nabízet i přes zimu. Geodetické stany jsou navrženy tak, aby byly kompaktní, ale pohodlné. Jsou přizpůsobeny tak, aby zůstaly bezpečné a pohodlné i za nepříznivého počasí. Do Glampingu doporučujeme dát klimatizaci, která udrží klima ve stanu. Kopule lze snadno připojit ke stávajícímu přívodu elektřiny a vody nebo septiku. Technologie a kvalita materiálu našich glampingových kopulí je garantována po dobu nejméně 12 let.

Glamping podstava
Glamping v zimě

Glamping stany poskytují úkryt, teplo a bezpečí

Luxusní kopule jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponent s nízkými nároky na údržbu. Pevnou konstrukci z pozinkované oceli lze rychle a snadno sestavit a zajišťuje stabilitu upínací kupole. Vysoce kvalitní kryt z PVC je vodotěsný a odolný vůči nejnáročnějším povětrnostním podmínkám, zatímco jeho obyvatelé zůstávají uvnitř v bezpečí. Kopule jsou konstruovány tak, aby vydržely a poskytovaly ochranu proti UV záření, s teplotní odolností od -50 do +70 ° C a také vysokou pevností v tahu a roztržení.

kuchyne_glamping

Kombinujte

Postavte si velký stan se samostatnými pokoji nebo propojte dvě kopule tunelem. Je to na Vás. Zkombinujte naše produkty a doplňky a vytvořte individuálně jedinečné a nezapomenutelné místo k pobytu. Jen si představte, co můžete vytvořit! 

Vybavení stanu

Ke stanu je izolace, která udržuje podmínky vhodné pro pronájem Na dřevěnou konstrukci umístíte podlahovou PVC izolaci. Podlahu si již vytváříte podle Vašich požadavků.  Ke stanu jsou plastové dveře s prosklením. Dále můžete využít rozšiřující moduly kuchyně, koupelny, ložnice. 

Glamping stany

Možnosti glamping stanů pro rekreaci

Glamping G30

Plocha: 30 m2
Průměr: 6.0 m 

Výška : 3.5m
Osoby: 2-4

Váha: 485 kg

Součástí stanu je:

Konstrukce a PVC kryt

Izolace

Izolace podlahy

Solární ventilace

Plastové prosklené dveře

Kouřovody

PVC izolace

Doba stavby: 4 hodiny

Cena od cca € 16 180 + DPH + DOPRAVA

Možnost dalšího vybavení:

Koupelnového modulu bez loftu

Výnos pronájmu glampingů

 

Glamping G40

Plocha: 40 m2
Průměr: 7 m

Výška : 4.1m  
Osoby: 2-6

Doba stavby: 6 hodin

Součástí stanu je:

Konstrukce a PVC kryt

Izolace

Izolace podlahy

Solární ventilace

Plastové prosklené dveře

Kouřovody

PVC izolace

Cena od € 18 880  + DPH + DOPRAVA

Možnost dalšího vybavení:

Kuchyňského modulu

Koupelnového modulu

Výnos pronájmu glampingů

 

Glamping G50

Plocha: 49 m2
Průměr: 7,9 m

Výška : 4,7 m 

Osoby: 5

Váha: 775 kg

Doba stavby: 6 hodin

Součástí stanu je:

Konstrukce a PVC kryt

Izolace

Izolace podlahy

Solární ventilace

Plastové prosklené dveře

Kouřovody

PVC izolace

Cena od 20 905 + DPH + DOPRAVA

Možnost dalšího vybavení:

Kuchyňského modulu

Koupelnového modulu

Výnos pronájmu glampingů

Skladba glamping stanů

Kryty na Glampingy

Předefinování standardů –  Používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, abychom zajistili, že každý glamping bude odolný proti vodě a sněhu. Díky sférickému oknu máte krásné výhled do přírody. Dále může být přidáno okno “střešní” které umožní výhled na hvězdy. Světlíky si můžete vybrat ve dvou umístěných. 

Barva glamping stanu – Univerzálně elegantní a vždy v módě je sněhově bílá se skvěle hodí pro každé roční období na většině glampingových míst. V zimním období se elegantně s prostředím. Dále můžete vybrat z pískové barvy, tmavě zelené a světle zelené, šedé a béžové

Specifika krytu glampingu

  • Jednovrstvá PVC  membrána s lesklým, UV odolným, fungicidním nátěrem
  • Tloušťka 650 g/m2, nehořlavá (DIN 4102, B1/M2)
  • 100% voděodolný, velmi vysoká pevnost v roztržení a v tahu
  • Snadné čištění / lze prát v pračce
  • Odolné vůči změnám teploty a zabarvení
  • Provozní teploty: -40°C / +70°
  • Předpokládaná životnost: 8 – 12 let (v závislosti na podmínkách konkrétního místa)
Glamping stan ve stromech

Konstrukce

Pro naše konstrukce používáme pouze vysoce kvalitní konstrukční ocelové prvky, které jsou pozinkovány a zajištěny antikorozním nátěrem zevnitř i zvenčí. 

Vizuální vzhled konstrukce může být vylepšen volitelnou antracitovou povrchovou úpravou. Antracitový práškový lak dodává interiéru glampingu dotek útulnosti a extra elegance, zatímco žárové zinkování zaručuje vynikající antikorozní ochranu.

Lak konstrukce: všechny ocelové díly žárově zinkované / ocelově stříbrná matná barva
165x ocelových rámových vzpěr + 15 konstrukčních patek
Kompletní sada šroubů, podložek, matic + náhradní díly
TUV testované strukturální výpočty pro rychlost větru až 120 km/h

Glamping lze snadno demontovat a kdykoli přesunout na jiné vhodné místo. Bezpečná montáž glamping stanu vyžaduje také pevné ukotvení konstrukce k zemi. Naše nabídka zahrnuje také ocelové kolíky pro umístění do dřevěné podstavy. 

KOTVY – Kolíky z vysoce kvalitní oceli zajišťují, že glamping bude pevně a bezpečně připevněn k zemi. Díky tomuto typu kotvení glampingu bezpečně odolá silnému větru a dalším extrémním povětrnostním podmínkám. 

15x kotevních ocelových kolíků.  Materiál: pozinkovaná konstrukční ocel Délka: 80 cm

Glamping zelená barva
glamping stan podlaha

Izolace podlahy

Odolný kryt PVC utěsňuje kopuli zcela od země a zabraňuje pronikání vlhkosti a nežádoucích škůdců dovnitř. PVC Podlahová krytina je vhodná pro všechny typy podkladů (tráva, dřevěné palubky, beton atd.).
Doporučujeme na to další podlahovou krytinu (jako dřevěné desky, lino, vinyl atd.). 

glamping stan ventilator

Solární ventilátor

Solární ventilátor napomáhá přirozené ventilaci a správné cirkulaci vzduchu. Asistovaná cirkulace vzduchu bude hrát hlavní roli v prevenci kondenzace vlhkosti a hromadění tepla uvnitř kupole. Obzvláště oceníte v létě a v teplých podnebích, protože poskytuje extra chlazení. Ventilátor je namontován v jednom z otvorů. Není vyžadován žádný externí zdroj napájení; ventilátor se otáčí během slunečných dnů, kdy je to nejvíce potřeba.

glampingstan_dveře

Dveře do glamping stanu

Kdykoli je vyžadováno větší soukromí a bezpečnost, uzamykatelné, sklopné skleněné dveře jsou perfektním řešením. Zvyšují celkový komfort pobytu uvnitř glampingu, propouštějí dovnitř více denního světla + udělají Glamping stan ještě luxusnější.

Pokud chcete něco víc přírodního, jsou k dispozici i zipové dveře. 

 

Kouřovod a kamna

Komín instalovaný pro usnadnění používání vlastních kamen. Izolovaný komín je dodáván s  řezaným ocelovým límcem spojeným s membránovým krytem. Montuje se do jednoho ze tří otvorů na okna, zabraňuje nechtěným přenosům tepla směrem k membráně a zajišťuje vodotěsnost otvoru. Komín je dodáván v elegantní tmavě antracitové barvě. Jiné komíny nejsou podporovány, proto pokud chcete používat kamna, důrazně doporučujeme tento komín. 

Vytápění v glampingovém stanu

Marketing pro glamping stany

Investiční příležitost
Glamping stany jsou hitem pro krátkodobé pronájmy. Svezte se na vlně trendu a využijte volné pozemky. Víte, jaké mohou být výnosy z pronájmu?

Webové stránky

Prezentace pro zájemce. V případě zájmu Vám pomůžeme s vyhotovením webových stránek s Vaším glamping ubytováním.  

Propagace

Reklama na Facebooku a dalších sociálních sítích. Poradíme s  nastavením Vaší první kampaně pro Vaše ubytování glampingu. 

Rezervační portály

Díky rezervačním portálům máte možnost oslovit další potenciální zájemce o Vaše ubytování. 

Kontakt

V sekci ke stažení můžete najít další materiály.

Ing. Bára Hlávková

Tel: 773 750 076

Email: bara.hlavkova@gmail.com

Katalog

Chcete zaslat podrobný katalog s glamping kopulemi a ceníkem? Vyplňte následující údaje.