Nejvhodnější je se obrátit na místního projektanta, který zná místní stavební úřad. Projde s Vámi územní plán a dokáže podat stanovisko, zda stan na Vašem pozemku povolí či nikoliv. 

Naše standardní doba výroby je 4-6 týdnů (pro 1 stan) začínáme vyrábět po obdržení 50% zálohy. Vždy se snažíme pracovat co nejrychleji, abychom dodrželi termíny. Ohledně aktuálních dodacích termínů nás kontaktujte. 

Klienti většinou zjistí, že je nejvhodnější se k sítím připojit. Samozřejmě vodu můžete mít nádržích. Septik na odpad. A elektřinu vyřešit soláry nebo generátorem elektřiny. Vždy je to na zvážení. 

Ano jistě, Váš glamping stan můžete připojit k sítím (voda, elektřina atd.) v případě zájmu Vám pošleme plánky, které Vám pomohou při tvorbě podstavy. Pokud chcete modul – koupelna, kuchyně tak je to nejlepší řešení na sítě glamping připojit. 

Glamping stan můžete vytápět krbovými kamny nebo klimatizací. Často klienti dávají pod podlahu i topný koberec. 

Ano, samozřejmě. Každý z glamping domů je vybaven ventilačními otvory, které umožňují instalaci systémů vytápění a chlazení. 

Na stan je záruka 5 let. V případě zájmu Vám zašleme podrobnější dokument vztaženým k reklamacím. 

Montáž a demontáž našich glamping domů závisí na velikosti stanu. Demontáž trvá o něco méně času než montáž. Toto jsou průměrné doby výstavby pro geodetické stany různých velikostí  (číslo modelu označuje přibližnou velikost povrchu podlahy stanu v metrech čtverečních): G-30 – 3 osoby – 3 hodiny; G50 – 4 osoby – 6 hodin; G75 – 4 osoby – 9 hodin. 

Ano, do glamping stanu můžete přiobjednat i izolaci. Kterou doporučujeme. V zimě zatepluje a v létě ochlazuje. Izolace udržuje dobré klima a zabraňuje rosnému bodu. 

Stany jsou vyráběný v Polsku, nakupujete přímo výrobce. Nikoliv od překupníků.  

Celá konstrukční struktura našich geodetických stanů je vyrobena z ocelových trubek, které jsou uvnitř i vně žárově pozinkovány, aby se zabránilo korozi a rzi. Trubky rámové konstrukce mohou být také práškově lakovány v jakékoli barvě RAL (standardní barva bílá).

Platební podmínky  – napřed platíte 50% zálohu při objednání a zbytek ceny obvykle týden před odesláním.

Existuje nespočet způsobů, jak využít prostor uvnitř glampingu a jak jej lze rozdělit. Uvnitř kopule lze snadno postavit dočasné nebo tradiční stěny. Všechny stěny a příčky by měly být volně stojící a samonosné.

Ano, glamping stany lze používat po celý rok téměř v jakýchkoli klimatických podmínkách. Mnoho našich zákazníků má glampingy jako celoroční. Díky vysoké kvalitě materiálů použitých pro výrobu nejsou náchylné k drsným povětrnostním podmínkám ani nízkým teplotám. Stany dodáváme do celého světa. 
 
Všechny ocelové prvky našich glampingových stavebnic s vlastní montáží jsou žárově pozinkovány (oboustranně). Jsou zcela chráněny před korozí a nebudou rezivět, i když jsou dlouhodobě vystaveny vlhkosti. Pro lepší vizuální úpravu nabízíme volitelně práškové lakování. Všechny rámové trubky a konstrukční patky budou nejen pozinkované, ale také práškově lakované. Je to čistě estetický prvek a doporučujeme jej všem klientům, kteří dbají na detaily a hledají vysoce kvalitní provedení.
 

Vyrábíme speciální moduly koupelny, kuchyně a ložnice. Které Vám na zakázku vyrobíme. Tyto moduly přijdou v celku. Stačí je připojit na sítě. 

Jednoduše řečeno, geodetická kupole je v podstatě polovina koule, která se používá k uzavření prostoru. Geodetické kupole popularizoval futurista a vynálezce Buckminster Fuller. Geodetické domy jsou obzvláště známé svou neuvěřitelnou silou, dynamickou atmosférou a použitím minimálního množství materiálů pro jejich konstrukci. Mají mnoho různých účelů a běžně se používají pro venkovní akce dočasné stavby, veletrhy, festivaly a výstavy a v dnešní době oblíbené glampingové stany pro krátkodobé ubytování.