Glampingové stany

Luxusní kempy – glamping stany

Co je to glamping house?
Kolik stojí glampingový stan?
Jak zahájit podnikání s ubytováním v glamping stanech?

Glamping stany jsou  stany se speciální geodetickou konstrukcí – vhodné pro celoroční použití. Luxusní stany jsou elegantní, extrémně odolné a snadno se montují. Nejlepší je, že tyto konstrukce obvykle nevyžadují stavební povolení a lze je umístit téměř kamkoli! Vyvinuli jsme širokou škálu luxusních venkovních glampingových kopulí s četnými vymoženostmi, abychom vašim hostům poskytli jedinečný zážitek z glampingu. Nabízíme širokou škálu řešení, která lze přizpůsobit vašim individuálním požadavkům.

Glamping podstava

Jak na stavbu glamping domu?

Glamping kopule lze postavit rychle téměř kdekoliv. I malý neprofesionální tým může za 1 až 3 dny provést instalaci až 10 glampingových kopulí. Každá upínací kopule je podepřena nejméně 10 nastavitelnými ocelovými podpěrnými „nohami“, které lze ukotvit na dřevěnou nebo betonovou podlahu. Tradiční betonové základy nejsou nutné. Poskytujeme vám kompletní návod k sestavení a veškerou potřebnou podporu. Je možnost ke stavbě také poslat supervizora, který stavbu glampingu pohlídá. Naše firma neposkytuje stavbu glampingů ale můžeme Vám vhodnou firmu najít. Pro představu nejmenší glamping stan G 30 má orientační dobu pro sestavení struktury v 5ti lidech 5h. Tvorba dřevěné podstavy trvá přibližně 8h. Pro demontáž glamping stanu je uveden kratší čas a to 3h v 5ti lidech. 

geodetické kopule

Celoroční obytný prostor

Zábavu individuálního samostatného okouzlujícího kempování si můžete užít v každém ročním období. Polidomy  jsou navrženy tak, aby byly kompaktní, ale pohodlné. Jsou přizpůsobeny tak, aby zůstaly bezpečné a pohodlné i za nepříznivého počasí. Glamping je vybaven přenosnou klimatizací, která vás udrží v teple a pohodlí. Kupole lze snadno připojit ke stávajícímu přívodu elektřiny a vody nebo septiku. Technologie a kvalita materiálu našich glampingových kopulí je garantována po dobu nejméně 10 let.

Glamping výřivka

Glamping stany poskytují úkryt, teplo a bezpečí

Luxusní kopule jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponent s nízkými nároky na údržbu. Pevnou konstrukci z pozinkované oceli lze rychle a snadno sestavit a zajišťuje stabilitu upínací kupole. Vysoce kvalitní kryt z PVC je vodotěsný a odolný vůči nejnáročnějším povětrnostním podmínkám, zatímco jeho obyvatelé zůstávají uvnitř v bezpečí. Kopule jsou konstruovány tak, aby vydržely a poskytovaly ochranu proti UV záření, s teplotní odolností od -50 do +70 ° C a také vysokou pevností v tahu a roztržení.

Glamping stany

Kombinujte

Postavte si velký stan se samostatnými pokoji nebo propojte dvě kopule tunelem. Je to na Vás. Zkombinujte naše produkty a doplňky a vytvořte individuálně jedinečné a nezapomenutelné místo k pobytu. Jen si představte, co můžete vytvořit! 

Vybavení stanu

Ke stanu je izolace, která udržuje podmínky vhodné pro užívání. Na dřevěnou konstrukci umístíte podlahovou izolaci. Dále k domu dodáváme ventilační systém s rekuperací, tepelné čerpadlo s klimatizací. Ke stanu jsou hliníkové dveře se střechou. Dále můžete využít rozšiřující moduly kuchyně, koupelny, ložnice. 

Glamping stany postel

Typy Glamping stanů

Glamping G20

Plocha: 20 m2
Průměr: 5.1 m

Výška : 3.35m 

Osoby: 2

Váha: 360 kg

 

Cena od 286 000 Kč s izolací a dopravou. 

Výnos pronájmu glampingů

Glamping G30

Plocha: 30 m2
Průměr: 6.0 m 

Výška : 3.65m
Osoby: 2-4

Váha: 485 kg

Doba stavby: 4 hodiny

Cena od cca 350 000 Kč s izolací a dopravou.

Výnos pronájmu glampingů

 

Glamping G40

Plocha: 40 m2
Průměr: 7 m

Výška : 3.35m  
Osoby: 2-6

Doba stavby: 6 hodin

Cena od 380 000 Kč s izolací a dopravou.

Výnos pronájmu glampingů

 

Glamping stan v dodávce obsahuje:

  • Rám – konstrukce: Silný, žárově pozinkovaný zevnitř i zvenčí. Lakovaný práškovou barvou (volitelně), se sadou až 30 ocelových šroubů s okem, které vám umožní přímo připojit další vybavení (například závěsy, osvětlení, závěsné postele atd.) ke struktuře kopule.

Kotevní desky jsou součástí dodávky a umožňují trvalou instalaci na dřevěné a betonové podlahové povrchy. Každá vzpěra je na jednom konci označena číslem a písmenným kódem, který identifikuje model Polidomu a konkrétní délku vzpěry. 

Povrch glampingu: Neprůhledný / průsvitný kryt s kulatým menším průhledným arkýřem. Všechny naše membránové kryty jsou vyrobeny z třívrstvého PVC materiálu s certifikací požární odolnosti B1, jehož kopie je součástí každého Stanu.

Sada spojovacích prvků: Kompletní sada spojovacích prvků, přepravních popruhů, extra ocelových trubek a ráčnových pásků, které vám umožní roztažení krytu tak, aby bylo dosaženo pevného uchycení a dokonalého vzhledu bez vrásek. Dále obsahuje: šrouby, matice a bezpečnostní podložky.

Dveře: Ke glamping domu jsou hliníkové dveře se střechou. 

Izolace: Nabízíme vysoce kvalitní speciální termofoamový kryt jako nejlepší možnost izolace na trhu.

Izolace podlahy: Máme vyvinutou izolaci podlahy, která zajistí veškerý comfort. Příslušenství pro krbová kamna: Límec, víčko a vzpěry pro uchycení kamen. 

Rekuperátor s nemrznoucím elektrickým ohřívačem 

  • Snímač vlhkosti,
  • Potrubí distribuující vzduch uvnitř.

Tepelné čerpadlo s klimatizací 

  • výkon 7 kW přizpůsobený velikosti stanu,
  • energetická třída A +,
  •  Pracovní rozsah až – 25 ° C,
  • Dálkové ovládání pomocí smartphonu

Součástí balení: Manuál pro montáž stanu, i s video manuálem. Na stavbu glampingu jezdí supervizor, který na stavbu dohlédne. Tato služba se kalkuluje zvlášť. 

Zajistíme Vám také dopravu na příslušené místo. 

Velikost a Váha

Podlahová plocha: 30 m2 

Průměr: 6,2 m Výška: 3, 8m

Hmotnost balení 350 kg

Další příslušenství

Dále Vám můžeme ke Glamping stanům nabídnout modul comfort trend line a comfort premium. 

Marketing pro glamping stany

Investiční příležitost
Glamping stany jsou hitem pro krátkodobé pronájmy. Svezte se na vlně trendu a využijte volné pozemky. Víte, jaké mohou být výnosy z pronájmu?

Webové stránky

Prezentace pro zájemce. V případě zájmu Vám vyhotovíme ZDARMA webové stránky s Vaším glamping ubytováním.  

Propagace

Reklama na Facebooku a dalších sociálních sítích. ZDARMA Vám nastavíme první kampaň pro Vaše ubytování glampingu. 

Rezervační portály

Díky rezervačním portálům máte možnost oslovit další potenciální zájemce o Vaše ubytování. 

Kontakt

Ing. Bára Hlávková

Tel: 773 750 076

Email: bara.hlavkova@gmail.com

Ceník

Chcete zaslat podrobný ceník s glamping domy a výbavou? Napište nám.  

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.